| |
[Главная ] [ Обладнання ] [ Регистрация ] [ Вход ]
Меню сайту
Категорії
Sime
VIADRUS
Krzaczek
Logica
Orlan
Наше опитування
Якими котлами користуєтесь?
Всього відповідей: 600КОНТАКТИ

м.Тернопіль, вул.О.Польового 4а, оф. 7
тел. (0352)42-04-02
тел/факс (0352)24-30-64
моб. 067-208-71-30
моб. 094-973-64-02


Головна » Обладнання » Котли твердопаливні » Krzaczek

Панель управління та Інструкція
[ Скачати (962.2 Kb) ] 18.06.2009, 15:38
Панель управління SK-8000 – ця панель, розроблена у конструкційному бюро нашої фірми. Вона керує роботою вентилятора піддуву або олійного пальника, а також циркуляційного насоса, забезпечуючи оптимальний і економний процес спалювання.
          До основних завдань панелі управління належить зберігання заданої температури води в котлі. Панель управління  здійснює вимірювання температури і на цій основі керує працею вентилятора піддуву, забезпечуючи постачання необхідної кількості повітря (модуляція подачі повітря) в камеру згоряння.
          Панель управління  контролює роботу циркуляційного насоса, викликаючи його включання і вимикання. Наявність системи проти замерзання спричинює включення циркуляційного насоса, якщо вода в котлі наближується до температури 0°C. У випадку пошкодження датчика температури, за безпекою стежить аварійна процедура. У випадку зникнення напруги в мережі, вона також запам’ятовує стан перед зникненням. Панель управління може працювати з будь-яким кімнатним регулятором.
          Високу якість, надійність і безпеку гарантує поєднання елементів цифрової та аналогової техніки, застосування високоякісних підвузлів та розширена запобіжна система, а завдяки дружньому програмному середовищу, користувач забезпечений простотою обслуговування.

Панель управління SK-9000 – це мікропроцесорний контролер, який керує роботою котлів з ретортною топкою . Контроль здійснюється шляхом динамічного керування шнековим подавачем та вентилятором піддуву повітря. Панель управління керує також роботою мережного насоса та насоса, який завантажує бойлер. Процес контролю може проводитися завдяки рядові датчиків. Панель управління обладнано датчиком температури водяного кожуха котла, кімнатним датчиком, а також термостатами водяного кожуха та завантажувальної камери.
Розбудований програмний інтерфейс дозволяє вводити панель управління у декілька режимів роботи.
Панель управління SK-9000 може співпрацювати з котлами із двома топками,  які оснащені так традиційною чавунною решіткою, як і ретортним пальником.


Категорія: Krzaczek | Теги: управління, панель, твердопаливний, Krzaczek, котел
Переглядів: 2021 | Завантажень: 699


Подібні матеріали:
Форма входу
Логин:
Пароль:


Ваш кошик
Ваша корзина пуста

Пошук
Рекомендовані товари
Безпровідний терморегулятор Auraton 2025 RTH Зворотній осмос ROS-7 Gefest 25 кВт Модуль помякшення води SE FU-0818-Cab Vitopend 100 WH1D 23 кВт турбо + труба Стабілізатор напруги Powercom TCA-1200
Калькулятор
Теги
Друзі сайту


BAU.ua - Строительство и Архитектура Украины: готовые проекты домов, строительные компании, объявленияTRUBA.ua - Водоснабжение и Отопление, Вентиляция и Кондиционирование 
Статистика


Вверх
Copyright MyCorp © 2018